Place zabaw dla dzieci - Producent

Plac zabaw jest wyjątkowym miejscem, dzięki któremu dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu. Aktywność fizyczna poza budynkiem jest znakomitym pomysłem na uzupełnienie zajęć dziecięcych, korzystnie wpływa na rozwój psychomotoryczny dziecka.

Place zabaw powinny być bezpieczne, a zarazem dopasowane do otoczenia, stąd też oferujemy drewniane zestawy zabawowe przeznaczone do zabawy dla dzieci w wieku 2-5 lat.

Zwracamy uwagę zarówno na bezpieczeństwo dzieci, jak również troszczymy się o środowisko naturalne, dlatego wykonujemy zestawy zabawowe z materiałów bezpiecznych dla środowiska oraz dzieci. Oferowane przez nas drewniane zestawy zabawowe charakteryzują się wysoką odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych – pokryte są ekologicznymi lakierami, zaś zastosowane kolorowe panele ochronne nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem promieniowania słonecznego.

Place zabaw oferowane przez nasza firmę posiadają Certyfikat “Centralnego Ośrodka Badawczego COBRABiD” oraz spełniają niezbędne normy w zakresie bezpieczeństwa. Dzięki certyfikacji oraz spełnieniu wygórowanych kryteriów, opiekunowie mogą być spokojni o bezpieczeństwo dzieci w trakcie korzystanie z placu zabaw.

 Galeria

Doradzimy_Zaprojektujemy_Wykonamy_Dowieziemy_Zamontujemy

Zestaw mebli 1

Opis zestawu 1

Zestaw mebli 2

Opis zestawu 2

Zestaw mebli 3

Opis zestawu 3

Zestaw mebli 4

Opis zestawu 4

Zestaw mebli 5

Opis zestawu 5

Zestaw mebli 6

Opis zestawu 6

Zestaw mebli 7

Opis zestawu 7

Zestaw mebli 8

Opis zestawu 8

263

Zadowolonych klientów

32

Odnowione przedszkola

10

Lat doświadczenia

24/7

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość mailową, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!